Gold Holidays 02

  • 63 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Gold Holidays 02 Marrakesh appartementen bieden uitzicht op de tuin en bevinden zich op afstand van 7 km van de Djemaa el Fna in Marrakesh. Dit appartement van 63 m² is gelegen op 10 minuten rijden van van Marrakesh treinstation en op een paar stappen verwijderd van Anciene terminus Mhamid L12 busstation.

Dit appartement is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken.

Dit 1-badkamer appartement is op 8 km van het Museum Dar Si-Saïd te vinden. De Koutoubia-moskee ligt binnen 15 rijminuten verderop en de luchthaven Marrakech Menara bevindt zich op 5 km afstand van Gold Holidays 02 appartementen. Deze accommodatie is op 2 km afstand van de Medina van Marrakesh genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Gold Holidays 02 Marrakesh
Appartement limoen
Mobiele prijsaanbieding

Appartement limoen

350 m van de accommodatie
Chiko Appart
Mobiele prijsaanbieding

Chiko Appart

7.0
Goed 1 beoordeling
363 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
Airport Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Airport Apartment

500 m van de accommodatie
USD 62 USD 56
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    2,7 km

    Treinstations

    Marrakech
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Gold Holidays 02 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Gold Holidays 02 appartement zijn onder andere de Medina van Marrakesh, de Djemaa el Fna, de Koutoubia-moskee.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Gold Holidays 02 appartement te verblijven?
      De huurprijs van Gold Holidays 02 appartement is $59.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Gold Holidays 02 appartement?
      Gold Holidays 02 appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • ❓
      Heeft dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt wifi.
    • ❓
      Hoe groot is Gold Holidays 02 appartement?
      Gold Holidays 02 appartement heeft een totale oppervlakte van 63 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    2,7 km

    Treinstations

    Marrakech
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Gold Holidays 02 Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten